Logo ZSBiO Biłgoraj Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

Stypendyści

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW 2022/2023

Kraczowska Małgorzata IVa LO

Klimczyk Gabriel  IVap TB 

STYPENDIA STAROSTY

II semestr - rok szkolny 2022/2023

Za wyniki w nauce:

1. Patrycja Jachimowicz IIIb LO

2. Patrycja Jasińska IIId LO

3. Oliwia Krasowska IIIb LO

4. Kacper Droździel IId LO

5. Aleksandra Kucharz IIIc LO

6. Klaudia Kołcon IIa TB

7. Magdalena Klimek Id LO

8. Julia Bielak IIIb LO

9. Dominika Pisarczyk IIIc LO

10. Joanna Wojciechowska Ic LO

11. Natalia Tomczak IIIc LO

12. Patrycja Wasąg IIIb LO

13. Angelo Dziwura IIIb LO

14. Adrian Dziduch IIIb LO

15. Jakub Smarkala IIIc LO

16. Szymon Grabias IId LO

17. Kacper Ćwikła IIb BS

18. Gabriel Michał Kuśmirek Ia TB

19. Kamil Poźniak IIb BS

20. Martyna Łoś IIa TB

21. Hubert Bucior Ia TB

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Klaudia Kołcon – IIa TB

2. Julia Chamot – IIc LO

STYPENDIA STAROSTY

I semestr - rok szkolny 2022/2023

Za wyniki w nauce:

1. Adrian Dziduch IIIb LO

2. Aleksandra Kapuśniak IVag TB

3. Angelo Dziwura IIIb LO

4. Damian Małysa IIIa BS

5. Gabriel Kuśmirek Ia TB

6. Julia Bielak IIIb LO

7. Kacper Ćwikła IIb BS

8. Kacper Droździel IId LO

9. Kamil Poźniak IIb BS

10. Karolina Pajor Ib LO

11. Klaudia Kołcon IIa TB

12. Klaudia Ulidowska IIIb LO

13. Łukasz Szymon Podkościelny Id LO

14. Magdalena Klimek Id LO

15. Martyna Łoś IIa TB

16. Mateusz Brodaczewski Ib BS

17. Milena Brodziak IVc LO

18. Oliwia Krasowska IIIb LO

19. Patrycja Jachimowicz IIIb LO

20. Patrycja Jasińska IIId LO

21. Paulina Bucior IIa TB

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Tadeusz Nizio – IIId LO

2. Julia Chamot – IIc LO

 

 

STYPENDIA STAROSTY

II semestr - rok szkolny 2021/2022

Za wyniki w nauce:

1. Małgorzata Kraczowska IIIap LO

2. Oliwia Krasowska IIb LO

3. Patrycja Jasińska IId LO

4. Kacper Droździel Id LO

5. Wiktoria Kaziród IIIep LO

6. Julia Chodara IIIcp LO

7. Magdalena Małek IIIcp LO

8. Milena Brodziak IIIcp LO

9. Julia Bielak  IIb LO

10. Klaudia Kołcon Ia TB

11. Kamil Poźniak Ib BS

12. Wiktoria Dolina IIa TB

13. Radosław Gabriel Łosiewicz IIIbp BS

14. Mateusz Czajka IIIbp BS

15. Kacper Rekiel IIIbg BS

16. Damian Janda IIIbg BS

17. Aleksandra Kapuśniak IIIag TB

18. Joanna Ciupak IIa TB

19. Gabriela Borsuk IIIag TB

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Weronika Kusiak – IIIag TB

2. Julia Chamot – Ia LO

 

I semestr - rok szkolny 2021/2022

Za wyniki w nauce:

1. Krasowska Oliwia IIb LO

2. Patrycja Jasińska IId LO

3. Kacper Droździel Id LO

4. Małgorzata Radomska IIIdg LO

5. Natalia Patrycja Głowik IIIdg LO

6. Natasza Borowiec IIIag LO

7. Wiktoria Kaziród IIIep LO

8. Julia Bielak IIb LO

9. Agnieszka Ohirko IIIdg LO

10. Klaudia Kołcon Ia TB

11. Wiktoria Dolina IIa TB

12. Julia Kapka  IVa TB

13. Joanna Ciupak IIa TB

14. Damian Małysa IIa BS

15. Konrad Knapik IVa TB

16. Radosław Gabriel Łosiewicz IIIbp BS

17. Kacper Ćwikła Ib BS

18. Mateusz Czajka IIIbp BS

19. Oliwier Oskar Stępniowski Ia BS

 

Za osiągnięcia sportowe:

1. Milena Brodziak  IIIcp LO

2. Mateusz Grzegorz Szafraniec IV TB